2018-11-10 įvykių suvestinė
Lapkričio 10 d. apie 18 val. Alytuje, A. Jonyno g., namuose, kilus konfliktui, nepilnametė (g. 2001 m.) peiliu sužalojo motiną (g. 1973 m.), o po to ją smaugė. Nukentėjusioji dėl durtinės žaizdos veide, suteikus med. pagalbą, gydoma ambulatoriškai.
Lapkričio 10 d. apie 22 val. Alytuje, Užuolankos g., konflikto metu, vyras (g. 1990 m.) smurtavo prieš savo sugyventinę (g. 1988 m.). Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.
Lapkričio 10 d. apie 22 val. 45 min. Alytuje, Užuolankos g., namo kieme, už smurtą artimoje aplinkoje sulaikytas vyras (g. 1990 m.), kurį pasodinus į tarnybinį automobilį „Škoda Yeti“ ir uždarius dureles, jis spyrė į krūtinės sritį Alytaus apskr. VPK Reagavimo skyriaus vyriausiajam patruliui (g. 1994 m.) bei pradėjo spardyti automobilio dureles, kurias apgadino. Pareigūnas dėl krūtinės sumušimo, suteikus med. pagalbą, tęsė tarnybą. Įtariamasis uždarytas į areštinę.
Lapkričio 10 d. apie 8 val. Druskininkų sav., Leipalingio sen., Snaigupės k., Paraistės g., namo kambaryje, neblaivus (1.40 prom. alkoholio) vyras (g. 1992 m.) smurtavo prieš savo neblaivią (0.73 prom. alkoholio) dukterėčią (g. 2004 m.). Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.
Alytaus apskr. VPK Druskininkų PK gautas pareiškimas, kad nežinomas asmuo ar asmenys patekę į aptvertą namų valdą, esančią Druskininkuose, Lipliūnų g., iš medinės malkinės pavogė du juodos spalvos dviračius „TRIUMPH“, priklausančius vyrui (g. 1978 m.). Nuostolis – 300 eurų.
Lapkričio 10 d. apie 18 val. 45 min. Lazdijuose, Dzūkų g., buto kambaryje, neblaivus (2.16 prom. alkoholio) vyras (g. 1985 m.) smurtavo prieš savo neblaivią (0.74 prom. alkoholio) sugyventinę (g. 1969 m.). Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.
Lapkričio 10 d. apie 13 val. 30 min. Lazdijų r., Šventežerio sen., Giraitės k., Epušyno g., laukuose, apie 200 metrų nuo sodybos, rastas moters (g. 1971 m.) kūnas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl mirties priežasties nustatymo.
Lapkričio 11 d. Alytaus apskr. VPK Prienų r. PK gautas vyro (g. 1977 m.) pareiškimas, kad Prienų r., Balbieriškio sen., Balbieriškio mstl., Klevų g., svečiuojantis pas moterį, jį sumušė nepažįstami asmenys. Įvykis tiriamas.
Lapkričio 10 d. apie 11 val. Varėnos r., Matuizų sen., Urkionių k., vyrą (g. 1979 m.) sumušė du nepažįstami vyriškiai. Įvykis tiriamas.
Lapkričio 10 d. apie 13 val. 40 min. Varėnos r., kelio Vilnius-Varėna-Gardinas 52-ame km, ties Čižiūnų k., autobusas „Temsa Safari RD“, vairuojamas vairuotojo (g. 1960 m.), atsitrenkė į priekyje stovėjusį (vyko kelio darbai ir eismą reguliavo kelio darbininkai) automobilį „Ford Galaxy“, vairuojamą vairuotojo (g. 1958 m.). Šis automobilis atsitrenkė į priekyje stovėjusį automobilį „Audi A6“, vairuojamą vairuotojo (g. 1971 m.), o šis dar atsitrenkė į priekyje stovėjusio vilkiko „DAF“, vairuojamo vairuotojo (g. 1970 m.), priekabą. Per eismo įvykį sužaloti automobilio „Audi A6“ vairuotojas bei kartu važiavusi keleivė (g. 1959 m.), automobilio „Ford Galaxy“ vairuotojas ir autobuso keleivė (g. 1968 m.), kurie, suteikus med. pagalbą, gydomi ambulatoriškai.
Atnaujinimo data: 2018-11-12