Prevencinė saugaus eismo akcija „Būk saugus, atsargus ir sveikas“

Data

2021 06 07

Įvertinimas
0
S9.jpg

Š. m. birželio 5 d. Dauguose vyko prevencinė saugaus eismo akcija „Būk saugus, atsargus ir sveikas“. Akcijos metu bendruomenės pareigūnai kartu su jaunaisiais policijos rėmėjais bei policijos rėmėjais atkreipė įvairių eismo dalyvių dėmesį į saugaus eismo svarbą, skatino visus eismo dalyvius keliuose ir gatvėse elgtis atsakingai, dėvėti liemenes, atšvaitus, segėti saugos diržus, būti atidiems kelyje, gerbti vieniems kitus kelyje.

Akcijos metu įrengtose pagrindinėse trijų institucijų (Kelių direkcijos, policijos komisariato ir visuomenės sveikatos biuro) veiklų stotelėse veikė saugos diržų imitavimo demonstravimo įrenginys, kuriuose dalyviai galėjo realiomis sąlygomis išbandyti saugos diržų efektyvumą ir suprasti jų svarbą, taip pat dalyviai buvo supažindinami su įvairiomis saugaus eismo temomis, pvz., taisyklingas atšvaitų dėvėjimas, sužinojo, koks turi būti techniškai tvarkingas dviratis bei prisiminti dviratininkų saugaus eismo taisykles.

Dėmesys buvo  skiriamas ir paspirtukų vairuotojams, atkreipiant dėmesį į svarbiausius šių transporto priemonių saugaus dalyvavimo eisme aspektus. Dalyviai savo žinias apie saugų eismą galėjo pademonstruoti spręsdami kryžiažodžius, dalyvaudami viktorinose, o geriausiai mokantiems kelių eismo taisykles buvo skirti specialūs prizai, kurie ne tik primins apie dalyvavimą renginyje, bet ir pravers saugiam dalyvavimui eisme.