Padėkos koncertas Registracijos centro darbuotojams ir savanoriams

Data

2022 06 03

Įvertinimas
0
20220603_112419.jpg

Birželio 2-osios vakarą Alytaus Kultūros centre vyko Padėkos koncertas visiems savanoriams ir kitiems aktyviai prisidėjusiems prie pagalbos teikimo Ukrainos piliečiams, bėgantiems nuo karo. Būtent šiame kultūros pastate ilgą laiką veikė pirmasis Ukrainos piliečių registracijos centras, kuriame buvo teikiama pagalba ne tik dokumentų registracijai, bet ir suteikiamas prieglobstis, maistas bei nakvynė.

Šventinio vakaro metu Alytaus miesto savivaldybės meras įteikė padėką Alytaus apskrities vyriausiajam policijos komisariatui, kaip institucijai ir atskirai Reagavimo skyriaus viršininkui Mantui Struckui, kuris nuo pat pirmųjų dienų dirbo ir prisidėjo steigiant registracijos centrą. Taip pat pareigūnui Donatui Katlauskui, teikiantis pagalbą centro koordinatoriui. Neeilinė situacija, pareikalavusi policijos pareigūnų indėlio Alytuje susiklosto jau ne pirmą kartą. Ši padėka skirta visiems pareigūnams už jų profesionalų darbą, supratingumą ir neskaičiuojamas darbo valandas, tada, kai iškyla nauji iššūkiai.

M. Struckui ir kitiems, dirbusiems centre savanoriams, ir AKC darbuotojams giliai į atmintį įstrigo ne vienos šeimos iš Ukrainos skaudi istorija. Juk motinai su vaikais ant rankų sužinojus, jog gimtinėje žuvo mylimas vyras ir tėvas, yra nepakeliamas skausmas paliečiantis ir aplinkinius. Tad suvieniję savo jėgas, Alytaus piliečiai, savanoriai, policijos pareigūnai ir kitų institucijų darbuotojai bei tiesiog pagelbėti bėdoje panorę asmenys labai ženkliai padėjo kaimynams ir vis dar padeda.

Kartu mes esame stiprūs.

Alytaus miesto savivaldybės nuotraukos