Padėka Druskininkų pareigūnams

Data

2022 01 04

Įvertinimas
0
IMG_4082.JPG

Laba diena,

Nelabai žinome kur kreiptis tiksliau, bet būtų smagu, kad padėka pasiektų Druskininkų PK vadovus ir pareigas atlikusius pareigūnus.
Sekmadienį , sausio 2 d. apie 13 val. Druskininkų savivaldybėje Gailiūnų kaime patekome į autoįvykį. Vienas įvykį forminęs ir pagalbą teikęs pareigūnas buvo Stasys Vilkelis. Kito pareigūno asmens nurodyti negalime (Tačiau mes galime, tai Giedrius Goberis).
Norime labai nuoširdžiai padėkoti tuo metu dirbusiems Druskininkų PK pareigūnams bei  įstaigos vadovams, kurie užtikrina sklandų ir kokybišką darbo organizavimą. Tuo metu dirbę pareigūnai buvo be galo paslaugūs, operatyvūs, šiltai ir nuoširdžiai bendravo, konsultavo. Pirmą kartą gyvenime patekome į tokią bėdą (slidus kelias, vertėsi mašina), pirmą kartą susidūrėme su policija. Buvome 4 žmonės: du suaugę ir dvi mergaitės - 18 ir 12 metų. Buvome nustebinti ir tariame didžiausią AČIŪ policijos pareigūnams. Kai dirba tokie žmonės nelaimės ir bėdos sprendžiasi daug paprasčiau. Labai džiaugiamės, kad mūsų merginos pamatė ir suprato, kad policija yra tam, kad saugotų, padėtų, suteiktų pagalbą, o jei reikia ir perspėtų.

Lietuva gali didžiuotis tokiais Dzūkijos vyrais, kokius sutikome mes sausio 2 d.

Pagarbiai,
visų vardu dėkoja A.H.