„Kai nori, gali viską. Tereikia daryti.“, - sakė Policijos generalinis komisaras R. Požėla

Data

2021 12 29

Įvertinimas
0
IMG_20211229_095623.jpg

Šių metų gruodžio 29  dieną, Lazdijų r. PK lankėsi Lietuvos policijos generalinis komisaras Renatas Požėla, generalinio komisaro pavaduotojas Saulius Tamulevičius, Lazdijų r. savivaldybės merė Ausma Miškinienė, Alytaus apskr. VPK viršininko pavaduotojas Raimundas Jaciunskas. Proga neeilinė, bendradarbiaujant policijai ir savivaldybei, šiais metais buvo atnaujintas Lazdijų r. PK pastatas.
Alytaus apskr. VPK viršininko pavaduotojas R. Jaciunskas pristatė patalpų renovacijos etapus. Džiaugėsi, kad susitelkus, darbai vyko sklandžiai, be trukdžių.
Policijos generalinis komisaras R. Požėla, sveikino darbuotojus ir savivaldybės atstovus su praėjusiomis ir ateinančiomis šventėmis, dėkojo už gerus, kartais nematomus, bet visuomenėje juntamus pareigūnų darbus.
„Kai nori, viską gali padaryti, tereikia, aiškaus tikslo, vizijos. Tiesiog imti ir daryti.“, - sakė šalies policijos vadovas R. Požėla. Generalinis komisaras už konstruktyvų bendradarbiavimą ir efektyvius, motyvuotus sprendimus dėkojo Lazdijų rajono savivaldybės merei. „Susitikom, susitarėm, paspaudėm rankom, įvykdėm“, - džiaugėsi R.Požėla.
Lazdijų r. savivaldybės merė Ausma Miškinienė gyrė Lazdijų rajono policijos pareigūnų darbus. „Bendras saugumo jausmas rajone – tai kas leidžia didžiuotis mūsų policija.“, - sakė merė.
Savivaldybės vadovė, Policijos generaliniam komisarui R. Požėlai už tarpinstitucinio bendradarbiavimo stiprinimą ir svarų indėlį užtikrinant Lazdijų rajono gyventojų saugumą COVID-19 ligos sukeltos pandemijos ir nelegalių migrantų krizės valdymo metu, įteikė padėką ir atminimo dovaną. Lazdijų r. PK atnaujintoms patalpoms A. Miškinienė įteikė policijos simbolį – angelą, gamintą Lazdijų rajono vaikų rankomis.
Vadovai apžiūrėjo patalpas, bendravo su jose dirbančiais pareigūnais, darbuotojais, kurie džiaugiasi pagerėjusiomis darbo sąlygomis. Aptarė praėjusius metus, bei apžvelgė, kas laukia ateinančiais.
Generalinis komisaras su komanda, taip pat dalyvavo Lazdijų r. sav. tarybos posėdyje, kur dar kartą padėkojo savivaldybės vadovams, tarybos nariams už pagalbą, bei bendradarbiavimą valdant COVID-19 ir neteisėtų migrantų krizes.
R. Požėla savivaldybės merei A. Miškinienei įteikė padėką bei atminimo ženklą už aktyvų bendradarbiavimą su Lietuvos policija ir sėkmingai atliktą vakcinacijos nuo Covid-19 ligos procesą.
Generalinis komisaras sveikino policijos ir savivaldybės darbuotojus su artėjančiais Naujaisiais Metais linkėdamas, kad ateinančių metų iššūkiai būtų lengvai įveikiami, bet verčiantys tobulėti.