Alytaus policija: „Ačiū, kad tūkstančiams dovanojat gyvenimą“

Data

2021 04 27

Įvertinimas
0
27.jpg

„Gerbiami žmonės baltais chalatais,
Gyvename keistais ir neramiais laikais. 2020-ieji mums visiems, o ypač Jums, medikams, buvo beprotiškai sunkūs. Žemai Jums lenkiamės ir plojam: už kovą, su nematomu baisiuoju priešu, daužančiu žmonių likimus.
Siunčiam didelę padėką gydytojams, seselėms, visam medicinos personalui: už rūpestį, už nušluostytas ašaras, pasakytą padrąsinantį žodį, už didelį pareigingumą, už pasiaukojimą, dėmesį ir globą, už Jūsų drąsą, už Jūsų rankas, kurios apkabina kiekvieną ligonį, už Jūsų akis ir nuovargio raukšleles Jūsų veiduose.
Didžiausia pagarba Jums! Linkime stiprybės, ištvermės šiuo kritiniu laikotarpiu ir emocinės tvirtybės atliekant šį kilnų, sunkų ir atsakingą darbą. Ačiū, už išsaugotą žmogiškumą. Ačiū už išgelbėtas gyvybes! Sveikatos Jums, nematomo fronto kariai!
Žinokite, kad už ligoninės durų yra daug Jus palaikančių žmonių, besimeldžiančių už Jus ir Jūsų sveikatą, suprantančių ir palaikančių.
Su profesine švente Jus! Lai šie metai būna fiziškai ir dvasiškai lengvesni! Saugokite  save taip, kaip saugote mus.
Medicinos darbuotojų dienos proga Jus sveikina Alytaus apskrities policijos darbuotojų kolektyvas“

Minint medicinos darbuotojų dieną Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenė dėkojo ir sveikino medikus profesinės šventės proga. Norėdami įprasminti šią padėką, policijos vadovai kartu su medicinos įstaigų atstovais Alytaus apskrityje sodino medelius prie  gydymo įstaigų.
Medis – stiprybės ir nepailstamas energijos šaltinis, simbolizuojantis gamtos atsinaujinimą ir gyvybę, tikimės, kad įveikus koronavirusinę infekciją šie medžiai primins mums apie policijos pareigūnų ir medikų susitelkimą, atsidavimą ir bendras pastangas, kovojant dėl visuomenės sveikatos.
Alytaus apskrities prižiūrimos teritorijos miestuose prie ligoninių ir poliklinikų augs ir žydės  vienuolika, draugystę ir bendradarbiavimą liudijančių, medžių: šermukšnių, gudobelių, beržų, liepų, magnolijų ir kitų.