Alytaus gatvėse pasirodė motociklais patruliuojantys pareigūnai

Data

2022 05 05

Įvertinimas
0
moto.JPG

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnai, siekdami užtikrinti saugumą miesto gatvėse, nuolat stebi kaip eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių.
Atšilus orams, miesto gatvėse, vis dažniau sutinkamos dviratės transporto priemonės. Patruliuoti motociklais pradėję Kelių policijos pareigūnai jau spėjo nustatyti ne vieną pažeidimą.
Kartais nutinka taip, kad siekiant užkardyti pažeidimą, policijos patruliams tenka pasinaudoti teise nesilaikyti Kelių eismo taisyklių, kurią jiems suteikia Saugaus eismo automobilių keliais įstatymas.
Taip nutiko ir gegužės 4 d., kai motociklais pažeidėją persekioję pareigūnai buvo užfiksuoti kameromis įstrižai kertantys Naująją gatvę Alytuje. Persekiojimą policijos pareigūnai pradėjo tik įsitikinę, kad jų veiksmai nepakenks eismo saugumui, kirsdami gatvę ir važiuodami toliau buvo įjungę mėlynos ir raudonos spalvos švyturėlius bei naudojo specialųjį garso signalą.
Putinų gatvėje pareigūnai sustabdė 17-os metų jaunuolį, kuris neturėdamas teisės vairuoti transporto priemonę, miesto gatvėmis važiavo motoroleriu. Vaikinui surašytas administracinio nusižengimo protokolas, jis perduotas tėvams.
Policija primena, kad didelis dėmesys bus skiriamas motorolerių, dviračių, paspirtukų eismo saugumui, bei vairuotojų blaivumo kontrolei. Be to, motoroleriais dažniausiai važinėja jauni, tik pradedantys eisme dalyvauti vairuotojai. Todėl visus eismo dalyvius – automobilių, motociklų, motorolerių vairuotojus, dviratininkus ir pėsčiuosius – raginame būti atidesniais ir tolerantiškesniais.
Bendro tikslo – kad skaudžių nelaimių gatvėse ir keliuose būtų kuo mažiau – pasiekti galime tik bendromis pajėgomis.