Alytaus apskrityje vyko „INFOKaravanas prieš prekybą žmonėmis“ renginiai

Data

2022 08 11

Įvertinimas
0
B8.jpg

Nacionalinės asociacijos prieš prekybą žmonėmis ir VšĮ Ramintoja bendro 10 informacinių renginių ciklo prieš prekybą žmonėmis „INFOKaravanas prieš prekybą žmonėmis“ pirmasis renginys vyko Prienuose. Susitikime dalyvavo Prienų rajono savivaldybės administracijos, Socialinių paslaugų centro ir Prienų seniūnijos atstovai bei Prienų r. policijos bendruomenės pareigūnė Ina. Birštone „INFOKaravanas“ viešėjo prie Kultūros centro. Daugelis svečių ir miesto gyventojų išgirdo pagrindinę žinią, kad Lietuvoje veikia Nacionalinės asociacijos prieš prekybą žmonėmis 24/7 pagalbos linija 8 800 91119. Atvykusieji savivaldos atstovai ir policijos bendruomenės nariai sutarė bendrauti ir bendradarbiauti užtikrinant kurorto saugumą ir sprendžiant ne vien tokias aktualias problemas kaip prekyba žmonėmis.

O paskutinis Alytaus apskrityje Nacionalinės asociacijos prieš prekybą žmonėmis ir VšĮ Ramintoja „INFOKaravanas“ atvyko į Alytaus miestą. Stabdyk Nusikalstamumą Mobilus info taškas stovėjo Rotušėje, pačioje centrinėje miesto aikštėje. Į renginį atvyko Alytaus miesto savivaldybės atstovai, aktyviai dalyvavo Alytaus AVPK Bendruomenės pareigūnės, taip pat visą renginį globojo Alytaus moterų krizių centro vadovė. Pagrindinis tikslas – šviesti ir informuoti jaunus žmones apie prekybos žmonėmis naujas formas ir potencialias grėsmes.

Prevencija šiuo klausimu yra labai svarbi ir reikia atminti, jog pagalbos linija 8 800 91119 veikia visą parą. Nuoširdžiai dėkojame šios priemonės iniciatoriui kolegai Dariui Joneikiui su „INFOKaravanu“ atvykusiam į mūsų miestą. Bičiulišką ačiū tariame ir mūsų socialiniams partneriams – Alytaus moterų krizių centrui.