Alytaus apskrities policijos pareigūnai minėjo profesinę šventę!

Data

2021 10 01

Įvertinimas
1
IMG_4298.JPG

Alytaus Šv. Angelų Sargų bažnyčioje penktadienį skambėjo gražiausi Alytaus policijos pareigūnams skirti žodžiai. Čia buvo minima Angelų sargų – Policijos diena. Ta proga pareigūnams buvo dėkota už sunkų darbą, linkėta sėkmės tarnyboje, o taip pat jų laukė ir daugybės apdovanojimų bei padėkų „lietus“ – tiems, kas pavyzdingai ir nepriekaištingai atlieka savo darbą.

Policijos pareigūnus su profesine švente pasveikino policijos generalinio komisaro patarėjas Donatas Matuiza, dėkojo jiems už sąžiningą pareigų atlikimą, profesionalumą, linkėjo būti sveikiems ir vieningiems.

Sveikinimo žodį taip pat tarė ir Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Alvydas Jurgelevičius, kalbėjęs apie tai, koks yra svarbus susitelkimas, vieningumas, bendradarbiavimas.

„Gyvename nelengvame laikotarpyje, bet užklupus vienai ar kitai nelaimei, mes labai jaučiame vienas kito petį. Tik bendrai dirbdami, bendradarbiaudami su partneriais, mes sėkmingai tvarkomės. Dėkoju kolegoms, partneriams, kurie nuoširdžiai atliko savo pareigą, niekados nepasakė, kad per sunku, kad to daryti jau nebegali ar yra pavargę. Jie visą tą laiką jautė palaikymą savo šeimose. Esu dėkingas jų  šeimos nariams, kad supranta, kad išlydi į sunkią ir pavojingą tarnybą“, - kalbėjo viršininkas A. Jurgelevičius.

Jis taip pat dėkojo policijos veteranams, teigė, kad jų pradėti darbai yra tęsiami. O visiems pareigūnams linkėjo sveikatos, išvermės, ryžto ir turėti jėgų susidoroti su negandomis.

Tylos minute buvo pagerbti ir pareigūnai, kurių jau nebėra tarp gyvųjų.

Policijos pareigūnus su profesine švente sveikino ir atvykęs Alytaus meras Nerijus Cesiulis. „Policijos arba kitaip Angelo sargo vardas įpareigoja pirmiausia ginti, saugoti, padėti žmogui, miestui ir be abejo – valstybei. Būkite tie, kurie visą laiką esate pirmieji, tie, kuriais pasitiki visuomenė. Kiekvieną dieną tarnyboje jūs savo darbais kuriate kitokį policijos įvaizdį. Aš galiu drąsiai pasakyti: jūs ir esate tas pokytis – jūs keičiate požiūrį į policiją“, - sakė miesto vadovas.

Meras savo vardu trims pareigūnams skyrė padėkas, o vienam jų įteikė aukščiausią savivaldybės vadovo apdovanojimą – medalį už nepriekaištingą tarnybą, pagalbą valdant krizines situacijas Alytaus mieste.

„Šį žmogų mes visuomet sutikdavome tada, kai būdavo sunku, kai buvo krizinės situacijos, kai mieste kilo gaisras, buvo apgyvendinti migrantai. Tai – Mantas Struckas“, - įteikdamas medalį, sakė meras.

Ceremonijos metu daugybę apdovanojių ir padėkų pareigūnams, komisariato darbuotojams įteikė ir Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas A. Jurgelevičius.

Jis taip pat pagerbė ir šventiniame miniėjime dalyvavusį policijos veteraną, buvusį prokurorą Sigitą Baliuką, kuris spalio 2-ąją dieną minės 80-ties metų jubiliejų. Policijos viršininkas S. Baliukui įteikė tautinę juostą.

Ceremonijos metu taipogi buvo pasidžiaugta, kad praėjusią savaitę Alytaus policijos komisariato pareigūnų gretas papildė dešmt naujų pareigūnų. Penktadienį bažnyčioje priesaiką davė ir Lazdijų rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus vyriausiojo patrulio pareigas pradėsiantis eiti Gytis Vekteris.

Policijos pareigūnus su švente sveikino daugybė atvykusių svečių, kurie taip pat jiems savo ruožtu teikė padėkas už pagalbą, puikią tarnybą.

Sveikinimo žodį tarė Alytaus apylinkės teismo pirmininkė Irmutė Kliučinskienė, Alytaus apylinkės prokuratūros vyriausiasis prokuroras Stasys Kasiulis, Valstybės sienos apsaugos tarnybos Varėnos rinktinės vado pavaduotojas Egidijus Pupšys, Lietuvos šaulių sąjungos Karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės vadas Skirmantas Valatkevičius, probacijos tarnybos, Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos atstovės, savivaldybės tarybos narys Valerijus Vencius.

AlytusPlius.lt informacija