Alytaus apskrities policijos pareigūnai aplankė stovyklos „Pasaulio Lietuva“ dalyvius

Data

2021 08 05

Įvertinimas
0
36.jpg

Vasara ‒ karštymetis bendruomenės pareigūnams lankant vaikų ir jaunimo stovyklas!

Rugpjūčio 4 d. Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai aplankė Pasaulio lietuvių, Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenių organizuojamą stovyklą „Pasaulio Lietuva“. Alytaus rajone, Alovės kaime liepos pabaigoje‒rugpjūčio pradžioje vyko jau trečioji  pasaulio lietuvių jaunimo stovykla.  

Šiemet į stovyklą lietuvių kilmės jaunuoliai nuo 12 iki 18 metų amžiaus atvyko iš Airijos, Australijos, Austrijos, Belgijos, Danijos, Didžiosios Britanijos, Estijos, Graikijos, Italijos, Ispanijos, JAV, Lenkijos, Lietuvos, Norvegijos, Portugalijos, Prancūzijos, Slovakijos, Suomijos, Venesuelos, Švedijos ir Vokietijos.

Žingeidiems ir smalsiems išeivijos vaikams Alytaus apskrities policijos bendruomenės pareigūnės ir reagavimo padalinio pareigūnai kalbėjo apie policijos veiklą, jos rūšis, vykdomas funkcijas, papasakojo apie policininko profesiją, jos ypatumus, atsakė į klausimus. O jų sulaukta nemažai! 57 stovykloje dalyvavusius jaunuolius domino, kiek policijos pareigūnų yra Lietuvoje, iki kokio amžiaus gali tarnauti policijoje, kokie tarnybiniai laipsniai, kokie reikalavimai keliami policijos pareigūnui ir pan.  Jaunuolių susidomėjimo sulaukė pareigūnų pasakojimas apie policijos kasdieniame darbe ar riaušių metu naudojamas specialiąsias priemones, jų demonstravimas, tarnybinio automobilio funkcionalumas. Organizuoti edukaciniai užsiėmimai, varžybos, o nugalėtojams įteikti prizai.

Atminimo dovanėlės įteiktos visiems „Pasaulio Lietuva“ stovyklautojams ir vadovams.

Tikimės, kad išeivijos vaikai geriau pažino Lietuvos policiją.