Alytaus apskrities Kelių policijos pareigūnų vykdytos priemonės rezultatai

Data

2021 07 20

Įvertinimas
0
S3.jpg

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnai liepos 18 d. Alytaus mieste vykdė prevencinę policinę priemonę ir tikrino vairuotojų blaivumą. Pareigūnai priemonę organizavo nuo 6 val. iki 8 val. Santaikos ‒ Punsko gatvių žiedinėje sankryžoje (Simno žiede) ir Jūratės gatvėje. Vos per dvi valandas buvo sulaikyti 8 neblaivūs transporto priemonių vairuotojai.

Septyniems asmenims pradėtos administracinio nusižengimo bylos dėl vairavimo apsvaigus nuo alkoholio (daugiau negu 0.4 promilės, bet ne daugiau negu 1.5 promilės). Vairuotojams šie rytiniai pasivažinėjimai užtraukia baudą nuo 800 iki 1100 eurų. Vieno vairuotojo atžvilgiu buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl transporto priemonės vairavimo, kai vairuoja neblaivus asmuo. Vyriškis „pripūtė“ 1.56 prom. alkoholio.

Alytaus apskrities policija informuoja, kad panašaus pobūdžio prevencinės priemonės ir toliau bus vykdomos visoje apskrityje. Prašome atsakingai žiūrėti į savo ir aplinkinių saugumą ne tik sėdant už automobilio vairo, bet ir poilsiaujant.

Linkime saugių kelionių.