Alytaus apskr. VPK komanda Geriausios Lietuvos policijos komandos konkurse užėmė prizinę vietą

Data

2022 09 16

Įvertinimas
1
Trecia diena-2.jpg

Druskininkuose 26-ąjį kartą organizuotame Geriausios Lietuvos policijos komandos konkurse Alytaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato (toliau - VPK) komanda užėmė prizinę vietą. Nugalėtojais tapo Panevėžio apskr. VPK komanda, antra vieta džiaugiasi Marijampolės apskr. VPK komanda, o trečiąja – Alytaus apskr. VPK komanda.

Konkurse dalyvavo geriausios policijos komandos iš visos Lietuvos, o šiais metais kartu su lietuviais konkurse varžėsi ir pareigūnai iš Estijos, Latvijos bei Lenkijos. Geriausiai svečio teisėmis pasirodė Lenkijos pareigūnai. Komandos išbandė savo taiklumą, sumanumą ir įgūdžius šaudymo, orientacinėje, ekstremalaus vairavimo, reagavimo į smurtą artimoje aplinkoje, žinių patikrinimo, taktikos, reagavimo į ypatingą įvykį ir kitose rungtyse.

Pasak Lietuvos policijos generalinio komisaro Renato Požėlos: „Šiame konkurse nėra pralaimėtojų, nes kiekvienas, atvykęs čia, jau yra laimėtojas. Džiaugiuosi, kad konkurse turite progą pasivaržyti tarpusavyje, pasidalinti savo patirtimis ir susirasti naujų draugų“.

Sveikiname mūsų apskrities pareigūnus, kurie sudėtingomis ir netikėtomis situacijomis dirbdami kaip komanda laimėjo 3-ąją vietą.

Alytaus apskr. VPK komandą sudarė:
- Renatas Vitkauskas, Alytaus apskr. VPK Varėnos r. PK viršininkas;
- Andrius Girša, Alytaus apskr. VPK Varėnos r. PK Reagavimo sk. vyriausiasis tyrėjas;
- Gabrielė Prieskienytė, Alytaus apskr. VPK Reagavimo sk. tyrėja;
- Einoras Marcinkevičius, Alytaus apskr. VPK Reagavimo sk. vyriausiasis patrulis.