2018-10-03 įvykių suvestinė
Spalio 3 d. apie 20 val. Alytaus r., Talokių k., vyras 9g. 1991 m.) smurtavo prieš seserį (g. 2008 m.). Įtariamasis gydymui išvežtas į Psichiatrijos klinikos Marių ligoninę.
Spalio 3 d. apie 15 val. Alytuje, Statybininkų g., iš parduotuvės pavogtos įvairios prekės. Nuostolis – 228 eurai.
Spalio 3 d. apie 20 val. 20 min. vyro (g. 1983 m.) vairuojamas automobilis „Audi A4“ susidūrė su į važiuojamąją kelio dalį išbėgusiu arkliu. Eismo įvykio metu sužalotas automobilio vairuotojas, dėl patirtų sužalojimų išvežtas į Kauno klinikas. Taip pat sužalotas kartu važiavęs keleivis (g. 1985 m.), po medikų apžiūros išleistas į namus. Po susidūrimo arklys žuvo vietoje.
Spalio 3 d. Prienų r., Veiverių sen., Skriaudžių k., iš ekskavatoriaus kuro bako, priklausančio uždarajai akcinei bendrovei, pavogta 60 litrų dyzelino ir skardinėje taroje buvusio 20 litrų tepalo
Pastabos
- Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
- Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.