2018-06-25 įvykių suvestinė

Birželio 25 d. į Alytaus apskr. VPK kreipėsi vyras (g. 1996 m.), kad jam būnant naktiniame klube, esančiame Vilniuje, Islandijos g., iš kišenės buvo pavogtas mobiliojo ryšio telefonas „Iphone X“. Nuostolis – 1100 eurų.

Birželio 23 d. apie 19 val. 30 min. Alytaus r., Pivašiūnų sen., Miknolesų k., vyras (g. 1960 m.), atvykęs į jam priklausančią sodybą pamatė, kad įsibrauta į sodybą ir pavogti įvairūs namų apyvokos reikmenys. Nuostolis nustatinėjamas.

Birželio 25 d. apie 8 val. 30 min. kelio Alytus-Simnas-Kalvarija 28 km, susidūrė automobilis „VW Transporter“, vairuojamas vyro (g. 1973 m.) ir automobilis-vilkikas MB su puspriekabe „Schmitz Cargobull“, vairuojamas vyro (g. 1989 m.). Eismo įvykio metu nukentėjo „VW Transporter“ vairuotojas, jam nustatyta poli trauma, išvežtas tolimesniam gydymui į Kauno klinikas ir keleivis (g. 1955 m.), jam nustatytas krūtinės sumušimas, kairės pusės 11-ojo šonkaulio lūžis, suteikus med. pagalbą išleistas gydytis ambulatoriškai.

Druskininkų sav. teritorijoje, tiksli vieta nustatinėjama, nežinomas asmuo ar asmenys smurtavo prieš vyrą (g. 1993 m.) ir taip nežymiai jį sužalojo.

Į Alytaus apskr. VPK Prienų r. PK kreipėsi įmonės darbų vykdytojas (g. 1985 m.), kad Prienuose, J. Basanavičiaus g., esančio daugiabučio namo teritorijoje, pavogtos statybinės medžiagos. Nuostolis – 613 eurų.

Birželio 25 d. apie 14 val. Varėnos r., Senosios Varėnos k., sulaikomas vyras (g. 1980 m.) (vairavo automobilį neblaivus ir nepakluso teisėtiems pareigūnų reikalavimams sustoti) pasipriešino pareigūnams ir koja spyrė Alytaus apskr. VPK Varėnos r. PK Reagavimo skyriaus vyriausiajai patrulei (g. 1989 m.) į ranką bei apgadino tarnybinio automobilio „VW Passat“ dešinės pusės priekines dureles. Pareigūnė dėl kairės plaštakos sumušimo, gydoma ambulatoriškai. Įtariamasis neblaivus (girtumą tikrintis atsisakė) uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 286 str.

Pastabos

  1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
  2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
Paskutinė atnaujinimo data: 2018-06-26