Visos naujienos

RSS Spausdinti
K..jpg
2021 10 11
Policija įspėja: būkite atidūs pirkdami pjuvenų briketus!

Prasidėjus šildymo sezonui, gyventojai perka kietąjį kurą namų šildymui ir lengvabūdiškai perveda pinigus, neįsitikinę apie prekių ir pardavėjų tikrąjį egzistavimą. Š. m. rugsėjo mėnesį Alytaus apskrityje jau nukentėjo 6 asmenys (Prienų r. ‒ 2 piliečiai, Lazdijų r. ‒ 2 bei po vieną Alytaus r. ir Varėnoje).

Alytaus AVPK logo.png
2021 10 04
Alytaus apskrities policijos vykdytos prevencinės priemonės

Rugsėjo mėnesį, prasidėjus mokslo metams, Alytaus policijos pareigūnai dar daugiau dėmesio skiria eismo dalyvių saugumui. Atsižvelgiant į išvardintus veiksnius, Alytaus apskrities policija vykdo aktyvią eismo įvykių kontrolę ir siekia išaiškinti prioritetinius Kelių eismo taisyklių (toliau – KET) pažeidimus.

IMG_4298.JPG
2021 10 01
Alytaus apskrities policijos pareigūnai minėjo profesinę šventę!

Alytaus Šv. Angelų Sargų bažnyčioje penktadienį skambėjo gražiausi Alytaus policijos pareigūnams skirti žodžiai. Čia buvo minima Angelų sargų – Policijos diena. Ta proga pareigūnams buvo dėkota už sunkų darbą, linkėta sėkmės tarnyboje, o taip pat jų laukė ir daugybės apdovanojimų bei padėkų „lietus“ – tiems, kas pavyzdingai ir nepriekaištingai atlieka savo ...

Policijos diena_2021-visuomenei.jpg
2021 09 29
Alytaus apskrities policijos pareigūnai minės profesinę šventę!

Maloniai kviečiame atvykti į iškilmingą Policijos (Angelų sargų) dienos minėjimą. Jūsų laukiame spalio 1 d., 10 val. Alytaus Šv. Angelų sargų bažnyčioje (Savanorių g. 14) *Renginys vyks atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją ir LR Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijas.

IMG_4191.JPG
2021 09 27
Saugaus eismo tema kalba Alytaus apskrities pareigūnai

Rugsėjį daug renginių ir priemonių skirta saugaus eismo sričiai. Jaučiame pareigą tai daryti, nes situacija gatvėse ir keliuose dar nėra džiuginanti. Šiemet sausio-rugpjūčio mėn. eismo įvykiuose Alytuje  nukentėjo 32 eismo dalyviai, Alytaus rajone ‒ 47 žmonės sužeisti ir 3 žuvę.

IMG_4206.jpg
2021 09 24
Alytaus apskrities policijoje suformuotas Administracinių nusižengimų bylų nagrinėjimo skyrius

Nuo š. m. rugsėjo 20 dienos Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate darbą pradėjo naujai suformuotas Administracinių nusižengimų bylų nagrinėjimo skyrius, kuris nagrinės administracinių nusižengimų bylas ir priims procesinius sprendimus.

2.jpg
2021 08 26
Rastą neteisėtą krovinį ketino perduoti policijai

Keturiasdešimtmetis Druskininkų savivaldybės gyventojas rastą nelegalių cigarečių krovinį vežė perduoti policijai.

2-Slovenia.jpeg
2021 08 26
Lietuvos policijai talkins kolegos iš Slovėnijos

Siekiant veiksmingiau ir efektyviau kovoti su neteisėta imigracija į Lietuvą, 2021 m. rugpjūčio 10 d., Lietuvos policijos generalinis komisaras Renatas Požėla ir Slovėnijos Respublikos policijos vadovas pasirašė susitarimą dėl bendradarbiavimo valstybės sienos apsaugos, tarp Lietuvos Respublikos ir Baltarusijos Respublikos, srityje.

birštono vagystė.jpg
2021 08 19
Neeilinis įvykis ramiame Birštono kurorte

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Alvydas Jurgelevičius dėkoja pilietiškiems ir drąsiems asmenims už pagalbą sulaikant įtariamąjį.

K..jpg
2021 08 19
Sukčiai nenurimo ir vis dar bando pasipelnyti

Informacija apie rusakalbius sukčius, apsimetančius vieno ar kito banko darbuotojais platinama įvairiais žiniasklaidos kanalais ir tai turi teigiamos įtakos piliečių sąmoningumui. Alytaus apskrities policijoje liepos mėnesio pabaigoje buvo sulaukta skambučių apie bandymus pasipelnyti, tačiau nei vienas asmuo neužkibo ant sukčių kabliuko.

švyturiai.jpg
2021 08 18
Sulaikytas Varėnos r. PK tyrėjas

Dėl jaunesnio negu šešiolikos metų asmens tvirkinimo ir pasikėsinimo į vaiko išnaudojimą pornografijai sulaikytas Alytaus apskr. VPK Varėnos r. PK Reagavimo skyriaus tyrėjas.

F1.png
2021 08 10
Padėkos Alytaus apskrities policijos pareigūnams

" Taip, tai buvo tikri Angelai Sargai! Labai nuoširdžiai Jiems dėkojame ir linkim sveikatos, ištvermės, saugumo jų nelengvame ir atsakingame darbe."

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 6 Pirmyn