Visos naujienos

RSS Spausdinti
IMG_20211229_095623.jpg
2021 12 29
„Kai nori, gali viską. Tereikia daryti.“, - sakė Policijos generalinis komisaras R. Požėla

Lazdijų r. PK lankėsi Lietuvos policijos generalinis komisaras Renatas Požėla, generalinio komisaro pavaduotojas Saulius Tamulevičius, Lazdijų r. savivaldybės merė Ausma Miškinienė, Alytaus apskr. VPK viršininko pavaduotojas Raimundas Jaciunskas. Proga neeilinė, bendradarbiaujant policijai ir savivaldybei, šiais metais ...

Tegul šios žiemos šventės būna kaip niekada jaukios, šiltos ir baltos!(1).png
2021 12 23
Alytaus apskr. VPK vadovų sveikinimas

Sveikinu kiekvieną iš Jūsų, Jūsų šeimas su Šventomis Kalėdomis. Visiems linkiu santarvės, pasitikėjimo, ramybės – tų paprastų ir tvirtų dalykų, kurių akivaizdoje ir padaromi didžiausi ir prasmingiausi darbai. Šviesių šventų Kalėdų linkėdamas Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Alvydas Jurgelevičius

R1.png
2021 12 13
Buvusiam aplinkosaugininkui – nemalonumai dėl silpnybės rieduliams, naminės degtinės, psichotropinių vaistų ir šaudmenų

Kauno apygardos prokuratūroje baigtas ikiteisminis tyrimas ir teismui perduota baudžiamoji byla, kurioje buvęs Varėnos aplinkosaugininkas V. B. kaltinamas pasikėsinimu pavogti iš valstybinės žemės 12-ka riedulių, naminės degtinės laikymu, turint tikslą ją realizuoti, neteisėtu ...

IMG_20211209_114811.jpg
2021 12 09
Tarptautinės antikorupcijos dienos akcija „Kalėdas pasitik švaria sąžine“

Jau ne vienerius metus Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai organizuoja akciją „Kalėdas pasitik švaria sąžine“, džiaugiamės, kad po ilgo laiko, visuomenės narius galėjome pakviesti saugiai diskusijai prie kavos puodelio.

Interreg.png
2021 12 01
Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas toliau įgyvendina tarptautinį projektą

Alytaus apskr. VPK kartu su partneriais Marijampolės apskr. VPK (pagrindinis partneris) ir Balstogės vaivadijos policijos komisariatu baigia įgyvendinti INTERREG V-A Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programos tarptautinį projektą.

IMG_20211125_120938.jpg
2021 11 25
Smurtui sakome NE

Lapkričio 25-oji  - tarptautinė kovos su smurtu prieš moteris diena. Kasdien kovodami su šia, visuomeninę reikšmę turinčia, veika, Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai dalyvavo Alytaus soroptimisčių klubo Rotušės aikštėje surengtoje akcijoje „Oranžinis pasaulis – pasaulis be smurto prieš moteris“.

Putinų g. 32-2021-11.jpg
2021 11 22
Alytaus apskr. policija organizavo „Veikliausios bendruomenės“ konkursą

Jau ne vienerius metus Alytaus policija organizuoja „Veikliausios bendruomenės“ konkursą ir remia gyventojų savisaugos iniciatyvas, skatina šioje srityje veikliausias bendruomenes. Šiemet konkursui A. Bobinas pateikė Putinų g. 32 namo paraišką. Įvertinome bendruomenės pirmininko ir kitų aktyvių gyventojų veiklas ir įteikėme dovaną.

01.jpg
2021 11 17
Alytaus apskrities policijos ir medicinos atstovų susitikimas

Lapkričio 16 dieną Alytaus apskr. VPK buvo organizuojamas policijos atstovų ir medicinos įstaigų vadovybės susitikimas, kurio metu buvo aptartos abiems profesijoms itin aktualios problemos. Susitikime dalyvavo Alytaus apskr. VPK viršininkas A. Jurgelevičius ir pavaduotojas V. Jaruševičius, skyrių atstovai bei Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės direktoriaus ...

IMG-20211112-WA0004.jpg
2021 11 12
Muštynių pėdomis: narkotikai, ginklai,šaudmenys

Naktiniuose klubuose, lošimo namuose, baruose konfliktai ar klientų apsistumdymai – kasdienybė ten dirbantiems ir besilankantiems asmenims. Š. m. spalio antroje pusėje, į Alytuje, S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje, esantį lošimų automatų saloną, dėl muštynes sukėlusių lankytojų, skubėjo policijos pareigūnai.

20211111_111118.jpg
2021 11 11
Skaudi nelaimė Šventežerio miestelyje

Sėsdami prie vairo būkite atsargūs ir dėmesingi keliuose! Važiuokite tik saugiu greičiu, laikykitės reikiamo ir saugaus atstumo iki kitos transporto priemonės. Būkite apdairūs kiemuose, išvažiuodami iš šalutinio kelio, sukdami į kairę, lėtinkite važiavimo greitį prieš pėsčiųjų perėjas. Būkite atsargūs, vairuokite atidžiai, saugokit save ir kitus!

imp.png
2021 10 28
Aktuali informacija artėjant Vėlinių savaitgaliui

Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, artėjant ilgajam Visų Šventųjų ir Mirusiųjų atminimo (Vėlinių) dienos savaitgaliui, sustiprins eismo saugumo kontrolę keliuose, reguliuos transporto eismo srautus Alytaus apskrityje esančių kapinių prieigose.

K..jpg
2021 10 11
Policija įspėja: būkite atidūs pirkdami pjuvenų briketus!

Prasidėjus šildymo sezonui, gyventojai perka kietąjį kurą namų šildymui ir lengvabūdiškai perveda pinigus, neįsitikinę apie prekių ir pardavėjų tikrąjį egzistavimą. Š. m. rugsėjo mėnesį Alytaus apskrityje jau nukentėjo 6 asmenys (Prienų r. ‒ 2 piliečiai, Lazdijų r. ‒ 2 bei po vieną Alytaus r. ir Varėnoje).

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 7 Pirmyn