2023-11-06

Varėnos r. PK viršininkas patarinės Muitinės departamento generaliniam direktoriui

„Paskutinį kartą vilkiu policijos pareigūnų uniformą ir paskutinį kartą į jus kreipiuosi kaip Varėnos rajono policijos viršininkas. Dėkoju kiekvienam Varėnos rajono policijos komisariato kolektyvo nariui už kartu praleistus, taip greit prabėgusius du su puse metų. Ačiū už jūsų profesionalumą, atsidavimą tarnybai, draugiškumą, kartu įveiktus iššūkius. Esate tikra tvirta komanda! Man buvo garbė dirbti kartu su jumis! Dėkoju visiems socialiniams partneriams, nes visada buvo lengva rasti bendrą kalbą, priimti geriausius sprendimus.“, - atsisveikindamas su kolektyvu sakė Alytaus apskr. VPK Varėnos r. PK viršininkas Renatas Vitkauskas.

Lapkričio 6-oji paskutinė R. Vitkausko diena Policijos sistemoje, darbą vidaus tarnyboje jis pradėjo 1998 metais, Vilniaus m. VPK konvojavimo tarnyboje. Vėliau dirbo Kriminalinėje policijoje, Policijos departamento Kriminalinės policijos valdyboje. Nuo 2021 m. birželio mėn. ėjo Alytaus apskr. VPK Varėnos r. PK viršininko pareigas. Laimėjęs atranką, nuo lapkričio 7 d., Renatas užims Muitinės departamento prie LR FM patarėjo pareigas.

„Nors ir trumpai teko dirbti kartu, tačiau, tu Renatai, Varėnos rajono ir visai Alytaus apskrities policijai įnešei naujų „vėjų“, sugebėjai sutelkti kolektyvą, būti lyderiu. Esi tikras profesionalas, pareigingas, disciplinuotas, kolegų ir socialinių partnerių gerbiamas pareigūnas, kuris atsakingai ir profesionaliai vykdei iškeltus uždavinius ir atsiradusius iššūkius.“, - linkėdamas jėgų, energijos ir pasisekimo naujame gyvenimo kelyje sakė Alytaus apskr. VPK viršininko pavaduotojas Virginijus Jaruševičius.

Vyresnysis komisaras Renatas Vitkauskas, viršininko įsakymu, už  nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą, apdovanotas antrojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu „Už nuopelnus“.

Varėnos rajono savivaldybės vadovai, prokuratūros atstovai nestokojo gerų žodžių pareigūnui ir džiaugėsi darniu bendradarbiavimu.

„Gerbiamas viršininke, dėkojame jums už šiltą bendravimą, palaikymą, padrąsinimą ir patarimus. Ačiū, kad visada jautėme, kad esate mūsų komandos dalis ir tikras lyderis. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad buvote mūsų vadovas.“, - tarnybą paliekančiam R. Vitkauskui sakė Varėnos r. PK darbuotojų kolektyvas.

Kolegai, linkime sėkmės tolimesnėje tarnyboje ir karjeroje!