2023-06-23

Policijos pareigūno tarnyba 24/7

Pareigūnų budrumas ir ne darbo valandomis padeda išaiškinti įvykdytas nusikalstamas veikas. Primename, kad birželio 18 d. sugadinus durų užraktą ir rūsio lango rėmą, iš Alytaus Švč. Mergelės Marijos krikščionių pagalbos bažnyčios klebonijos patalpų, buvo pavogtas elektrinis dviratis „ADO“ ir jo priedai.
Alytaus apskr. VPK Veiklos skyriaus vyresnysis tyrėjas Remigijus Tamoševičius, važiuodamas asmeniniais reikalais po darbo, pastebėjo šį išskirtinį baltos spalvos elektrinį dviratį vairuojantį asmenį, kuris sukėlė įtarimų. Ilgametę patirtį turintis tyrėjas nujautė, kad tai ir yra iš klebonijos dingusi transporto priemonė. Dviratininkui teko keisti maršrutą ir su jį sulaikiusiu pareigūnu keliauti į komisariatą,  ten vyras prisipažino pirkęs šią transporto priemonę už labai patrauklią kainą. Neilgai trukus, išaiškėjo ir dviratį pardavusio vyro tapatybė.
Policijos pareigūnams gerai žinomas 35-erių metų alytiškis, jau kartą, 2020 m., buvo įsilaužęs į šios bažnyčios patalpas, o nespėjus parduoti vogtų daiktų sučiuptas pareigūnų, bei teismo pripažintas kaltu.
Taip ir 45 metų nakvynės namų gyventojas, pirkęs dviratį ir į teisėsaugos akiratį ne kartą įkliuvęs 35 metų pardavėjas, nutaręs pasipelnyti iš vogtų daiktų prekybos, turės atsakyti už savo veiksmus.
Alytaus apskr. VPK pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės ir už tai gresia bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.