2023-11-03

Informacija apie policijos teikiamas licencijuojamas paslaugas

Nuo 2023 m. lapkričio 1 d. fiziniai ir juridiniai asmenys turės galimybę pateikti prašymus dėl policijos išduodamų licencijų, leidimų ginklams, apsaugos darbuotojų pažymėjimų, kitų dokumentų susijusių su ginklais, pirotechnikos priemonėmis, sprogmenimis, asmens ir turto sauga ne tik elektroninėmis priemonėmis, bet ir fiziniu būdu, bet kuriame iš Alytaus apskrities prižiūrimoje teritorijoje esančių policijos komisariatų:

Alytuje: Jotvingių g. 8, 62116 Alytus
Birštone: Jaunimo g. 3, 59219 Birštonas
Druskininkuose: Vytauto g. 41, 66171 Druskininkai
Lazdijuose: Lazdijos g. 5, 67129 Lazdijai
Prienuose: F. Martišiaus g. 1, 59118 Prienai
Varėnoje: M. K.Čiurlionio g. 53, Varėna

Prašymus Alytaus apskrities policijos komisariatuose darbo dienomis priims policijos komisariatų administratorės. Asmenims, kurie atvyks, bus pateiktos dalinai užpildytos popierinės prašymų formos (šablonai), kuriose asmenys turės pažymėti tik savo aktualius duomenis. Tuo pačiu bus nutrauktas tiesioginis interesantų aptarnavimas policijos licencijavimo padaliniuose. Norint gauti išankstines konsultacijas apie policijos teikiamas licencijuojamas paslaugas reikės kreiptis bendruoju policijos informacijos telefonu +370 700 60 000, kur konsultantai suteiks informaciją, o esant itin specifiniams klausimams, tiesiogiai sujungs su licencijavimo padalinio pareigūnais.

Vis dėl to pagrindinis prašymų policijai teikimo būdas ir toliau lieka elektroninis. Tiek gyventojai, tiek įmonės visus prašymus dėl licencijų, leidimų ginklams, pirotechnikos priemonėms, sprogmenims ir asmens ir turto saugos veiklai išdavimo ir kitas reikalingas dokumentų formas jau nuo 2013 m. gali teikti elektroniu būdu, per policijos elektroninių paslaugų portalą www.epolicija.lt