2023-10-07

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Policijos dienos minėjimas

Spalio 6 dienos vakarą Alytaus kultūros centre vyko iškilmingas Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Policijos dienos minėjimas. Svečiai ir pareigūnai plojo visiems, kurie už nepriekaištingą tarnybą, nuopelnus ir ištarnautus metus buvo apdovanoti ir lipo ant scenos iš viršininko rankų atsiimti apdovanojimų.

Kaip kalbėjo Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Alvydas Jurgelevičius: „Mes esame vieninga tvirta jėga, kolektyvas, kuris savo meistriškumu sprendžia įvairias problemas, peržengdamas savo galimybes. Pareigūnai yra patyrę profesionalai, todėl ir nusikalstamos veikos yra lukštenamos kaip riešutai“.

Pasveikinti policijos pareigūnų ir perduoti policijos generalinio komisaro linkėjimus atvyko ir Policijos departamento Viešosios tvarkos biuro vadovo pareigas einantis Mindaugas Akelaitis. Jis linkėjo patikimo ir arti esančio kolegiško peties, pasitikėjimo vienas kitu, šeimos palaikymo.

Svečiai taip pat gausiai dėkojo Alytaus apskrities policijos pareigūnams už darbą, bendradarbiavimą, jų profesionalumą ir  atsidavimą darbui. Šventiniame minėjime dalyvavo Alytaus miesto meras, Alytaus rajono merė su savo komandos nariais, taip pat Druskininkų, Prienų, Birštono ir Lazdijų savivaldos atstovai. Seimo nariai Julius Sabatauskas, Robertas Šerknickas, Zenonas Streikus ir Juozas Bakas. Kitų institucijų atstovai ir socialiniai partneriai – Alytaus apylinkės teismo, probacijos, prokuratūros ir vaiko teisių, bei VSAT, KASP, Šaulių sąjungos atstovai.

Alytaus apskr. VPK viršininkas už nuolatinį bendradarbiavimą su policijos komisariatu, rodomą asmeninę iniciatyvą skatinant bendruomeniškumą, geranorišką pagalbą formuojant saugią gyvenamąją aplinką, aktyvią visuomeninę veiklą, prisidedant prie nusikalstamų veikų ir administracinių nusižengimų prevencijos, už policijos informacijos sklaidą gyventojams, įteikė padėkas seniūnaitijų seniūnaitėms ir seniūnams, Alytaus miesto moterų krizių centro direktorei bei Alytaus miesto sav. Viešosios tvarkos skyriaus vedėjui. Nepamiršti buvo ir policijos rėmėjai, kurie taip pat sulaukė padėkų už aktyvų bendradarbiavimą, savanoriškai veiklai skirtą laiką ir pagalbą užtikrinant viešąją tvarką.

Po įvykusių apdovanojimų susirinkę Policijos dienos minėjimo svečiai ir pareigūnai renginį baigė Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų bataliono sausumos pajėgų orkestro ir atlikėjos Eglės Malinauskienės koncertu.