Visos naujienos

F1.png
2022 05 10
Informacija dėl vagysčių ir sukčiavimo

Balandžio 25–gegužės 2 d. nuo ilgapirščių nukentėjo ne vienas Alytaus pilietis, nuostolių patyrė ir prekybos centro darbuotojai, kai asmuo pasisavino nešiojamąjį kompiuterį už daugiau nei 1200 eurų. Kaštonų g. gyventojas, sandėliuke laikęs 4 radijo bangomis valdomas mašinas jų neberado, o Žiburio g. gyventojas pasigedo kalnų dviračio, kuris pavogtas nulaužus sandėliuko spyną.

moto.JPG
2022 05 05
Alytaus gatvėse pasirodė motociklais patruliuojantys pareigūnai

Atšilus orams, miesto gatvėse, vis dažniau sutinkamos dviratės transporto priemonės. Patruliuoti motociklais pradėję Kelių policijos pareigūnai jau spėjo nustatyti ne vieną pažeidimą.

IMG_2077žžžž.jpeg
2022 04 29
Pareigūnų operatyvumas ir drąsa išgelbėjo moters gyvybę

„Gaisras Lazdijų r. Šeštokų sen. Mikniškių k. Dega patalynė. Medinis namas. Viduje yra moteris, galimai be sąmonės.“, tokį pranešimą, balandžio 29-osios naktį, apie 3 val., gavo Alytaus apskr. VPK Lazdijų r. PK Reagavimo skyriaus vyriausieji patruliai Skirmantas Draskinis ir Tomas Burba.

Dizainas be pavadinimo.png
2022 04 28
Alytiškiui nepadėjo nei ypatinga konspiracija, nei namuose įrengtos slėptuvės: kriminalistai, su įkalčiais, pričiupo pakeliui į vakarėlį

Surengtos specialios operacijos metu, į bernvakarį skubantį vyrą, prie namų, sulaikė Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai. Sulaikymo metu vyro kišenėje rastas plastiko ...

pol-sav.jpg
2022 04 25
Viešosios tvarkos ir eismo saugumo užtikrinimo plano „Saugus miestas“ įgyvendinimas truks dvi ateinančias savaites

Šiandien startuoja bendras Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato ir Alytaus miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus priemonių planas SAUGUS MIESTAS.

2.jpg
2022 04 20
Alytuje sulaikyta „dilerių“ porelė narkotikus pardavinėjusi nepilnamečiams

Velykų išvakarėse, ONTS pareigūnai neutralizavo dar vieną narkotikų platinimo „tašką“, iš kurio kvaišalai pasklisdavo visoje Alytaus apskrityje.

IMG_5407.JPG
2022 04 15
Atvirų durų dienos renginys Alytaus policijoje

Balandžio 15 d. popietę į Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Alytaus apskr. VPK) patalpas susirinko gausus būrys jaunuolių. Moksleiviai šiais metais susidomėję rinkosi į jau kelis metus dėl pandemijos neįvykusį, bet šiemet organizuotą Atvirų durų dienos renginį.

Keliu policijos info.png
2022 04 13
Balandžio mėnesio priemonės Alytaus apskrityje

Balandžio 4–10 d. Alytaus apskrities pareigūnai vykdė Europos kelių policijos tinklo ROADPOL  priemonę – transporto priemonių vairuotojų ir keleivių saugos diržų ir specialių sėdynių naudojimo kontrolę. Akcijos metu buvo užfiksuoti 44 Kelių eismo taisyklių pažeidimai.

garažo vaizdas.jpg
2022 04 08
Alytaus apskrities kriminalistai sulaikė serijinį vagį

Alytaus apskrities policija pastaruoju metu gavo ne vieną pranešimą apie Varėnos ir Alytaus rajone vykdomas vagystes. Patekus į sodybose ir įmonių teritorijose įrengtas patalpas, vagys pasisavindavo įvairius ten buvusius daiktus – įrankius, elektrinius ir akumuliatorinius prietaisus, automobilių detales, kurą.

police-vaikoteises(1).png
2022 04 07
Alytaus apskrities policijos pareigūnų ir vaiko teisių specialistų pasitarimas

Balandžio 5 d. Alytaus komisariate vyko Alytaus apskrities policijos pareigūnų ir vaiko teisių specialistų pasitarimas. Pabrėžta abipusio bendradarbiavimo svarba baudžiamosiose bylose, administracinėse medžiagose, pasidalinta gerąja patirtimi, diskutuota dėl pareigūnų ir specialistų funkcijų pasiskirstymo atskirais atvejais.

Atviru duru diena alytuje.png
2022 04 04
Atvirų durų diena Alytaus policijoje

Jei esi 10 – 12 klasės moksleivis, profesinės mokyklos, kolegijos ar universiteto studentas, o gal vis dar ieškai savęs? Ateik ir iš pirmų lūpų išgirsk apie pilną iššūkių ir galimybių policijos pareigūno profesiją!

20220322_104524.jpg
2022 03 22
Teisinių žinių konkurso „Temidė“ pirmojo etapo laimėtojai

Alytaus apskr. VPK bendruomenės pareigūnai š. m. kovo 2-4 dienomis nuotoliniu būdu organizavo teisinių žinių konkurso „Temidė“ pirmąjį etapą. I-ajame etape dalyvavo 7 Alytaus miesto ir rajono moksleivių komandos.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 10 Pirmyn