Visos naujienos

2.jpg
2021 08 26
Rastą neteisėtą krovinį ketino perduoti policijai

Keturiasdešimtmetis Druskininkų savivaldybės gyventojas rastą nelegalių cigarečių krovinį vežė perduoti policijai.

2-Slovenia.jpeg
2021 08 26
Lietuvos policijai talkins kolegos iš Slovėnijos

Siekiant veiksmingiau ir efektyviau kovoti su neteisėta imigracija į Lietuvą, 2021 m. rugpjūčio 10 d., Lietuvos policijos generalinis komisaras Renatas Požėla ir Slovėnijos Respublikos policijos vadovas pasirašė susitarimą dėl bendradarbiavimo valstybės sienos apsaugos, tarp Lietuvos Respublikos ir Baltarusijos Respublikos, srityje.

birštono vagystė.jpg
2021 08 19
Neeilinis įvykis ramiame Birštono kurorte

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Alvydas Jurgelevičius dėkoja pilietiškiems ir drąsiems asmenims už pagalbą sulaikant įtariamąjį.

K..jpg
2021 08 19
Sukčiai nenurimo ir vis dar bando pasipelnyti

Informacija apie rusakalbius sukčius, apsimetančius vieno ar kito banko darbuotojais platinama įvairiais žiniasklaidos kanalais ir tai turi teigiamos įtakos piliečių sąmoningumui. Alytaus apskrities policijoje liepos mėnesio pabaigoje buvo sulaukta skambučių apie bandymus pasipelnyti, tačiau nei vienas asmuo neužkibo ant sukčių kabliuko.

švyturiai.jpg
2021 08 18
Sulaikytas Varėnos r. PK tyrėjas

Dėl jaunesnio negu šešiolikos metų asmens tvirkinimo ir pasikėsinimo į vaiko išnaudojimą pornografijai sulaikytas Alytaus apskr. VPK Varėnos r. PK Reagavimo skyriaus tyrėjas.

F1.png
2021 08 10
Padėkos Alytaus apskrities policijos pareigūnams

" Taip, tai buvo tikri Angelai Sargai! Labai nuoširdžiai Jiems dėkojame ir linkim sveikatos, ištvermės, saugumo jų nelengvame ir atsakingame darbe."

36.jpg
2021 08 05
Alytaus apskrities policijos pareigūnai aplankė stovyklos „Pasaulio Lietuva“ dalyvius

Rugpjūčio 4 d. Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai aplankė Pasaulio lietuvių, Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenių organizuojamą stovyklą „Pasaulio Lietuva“. Alytaus rajone, Alovės kaime liepos pabaigoje‒rugpjūčio pradžioje vyko jau trečioji  pasaulio lietuvių jaunimo stovykla.  

IMG_4078.JPG
2021 07 29
Įteiktos padėkos už sėkmingą vakcinaciją nuo Covid-19 ligos

Alytaus apskr. VPK viršininkas Alvydas Jurgelevičius įteikė Lietuvos policijos generalinio komisaro padėkas ir atminimo ženklus Alytaus r. merui Algirdui Vrubliauskui ir Všį Alytaus r. PSPC direktorei Giedrei Ilgūnaitei už aktyvų bendradarbiavimą su Lietuvos policija ir sėkmingai atliktą vakcinacijos nuo Covid-19 ligos procesą. Generalinio komisaro padėka taip pat ...

senj_stovykla.jpg
2021 07 28
Alytaus pareigūnai bendravo su stovyklautojais

Šįsyk Alytaus apskr. VPK bendruomenės pareigūnai apsilankė Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Alytaus skyriaus organizuotoje stovykloje „Mano puikioji vasara“. Kalbėjomės apie dažniausiai registruojamus teisės pažeidimus, vagystes, paspirtukininkų elgesį, bet daugiausia dėmesio skyrėme sukčiavimo prevencijai.

K..jpg
2021 07 22
Sukčiai vėl bando pasipelnyti, viliodami banko prisijungimų duomenis

Alytaus apskr. VPK prižiūrimoje teritorijoje liepos mėnesį pastebimas nemažėjantis skaičius pranešimų dėl sukčiavimo. Šį vasaros mėnesį sulaukiama daug susirūpinusių asmenų skambučių dėl bandymų išvilioti banko sąskaitų prisijungimo duomenis, apsimetant vieno ar kito banko darbuotojais.

S3.jpg
2021 07 20
Alytaus apskrities Kelių policijos pareigūnų vykdytos priemonės rezultatai

Alytaus apskr. VPK Kelių policijos skyriaus pareigūnai liepos 18 d. Alytaus mieste vykdė prevencinę policinę priemonę ir tikrino vairuotojų blaivumą. Pareigūnai priemonę organizavo nuo 6 val. iki 8 val. Santaikos ‒ Punsko g. žiedinėje sankryžoje ir Jūratės g. Vos per dvi valandas buvo sulaikyti 8 neblaivūs transporto priemonių vairuotojai.

received_134641838798464.jpeg
2021 07 14
Alytaus apskrities policija sulaikė pabėgusius neteisėtus migrantus

Šiandien apie 12 val. 40 min. Lazdijų r. Ivoškų-Kalvių kaimų sankryžoje policijos pareigūnai pastebėjo ir sulaikė šešis ieškomus iš apgyvendinimo vietos Kapčiamiestyje pabėgusius neteisėtus migrantus.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 8 Pirmyn