Visos naujienos

Interreg.png
2021 12 01
Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas toliau įgyvendina tarptautinį projektą

Alytaus apskr. VPK kartu su partneriais Marijampolės apskr. VPK (pagrindinis partneris) ir Balstogės vaivadijos policijos komisariatu baigia įgyvendinti INTERREG V-A Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programos tarptautinį projektą.

IMG_20211125_120938.jpg
2021 11 25
Smurtui sakome NE

Lapkričio 25-oji  - tarptautinė kovos su smurtu prieš moteris diena. Kasdien kovodami su šia, visuomeninę reikšmę turinčia, veika, Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai dalyvavo Alytaus soroptimisčių klubo Rotušės aikštėje surengtoje akcijoje „Oranžinis pasaulis – pasaulis be smurto prieš moteris“.

Putinų g. 32-2021-11.jpg
2021 11 22
Alytaus apskr. policija organizavo „Veikliausios bendruomenės“ konkursą

Jau ne vienerius metus Alytaus policija organizuoja „Veikliausios bendruomenės“ konkursą ir remia gyventojų savisaugos iniciatyvas, skatina šioje srityje veikliausias bendruomenes. Šiemet konkursui A. Bobinas pateikė Putinų g. 32 namo paraišką. Įvertinome bendruomenės pirmininko ir kitų aktyvių gyventojų veiklas ir įteikėme dovaną.

01.jpg
2021 11 17
Alytaus apskrities policijos ir medicinos atstovų susitikimas

Lapkričio 16 dieną Alytaus apskr. VPK buvo organizuojamas policijos atstovų ir medicinos įstaigų vadovybės susitikimas, kurio metu buvo aptartos abiems profesijoms itin aktualios problemos. Susitikime dalyvavo Alytaus apskr. VPK viršininkas A. Jurgelevičius ir pavaduotojas V. Jaruševičius, skyrių atstovai bei Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės direktoriaus ...

IMG-20211112-WA0004.jpg
2021 11 12
Muštynių pėdomis: narkotikai, ginklai,šaudmenys

Naktiniuose klubuose, lošimo namuose, baruose konfliktai ar klientų apsistumdymai – kasdienybė ten dirbantiems ir besilankantiems asmenims. Š. m. spalio antroje pusėje, į Alytuje, S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje, esantį lošimų automatų saloną, dėl muštynes sukėlusių lankytojų, skubėjo policijos pareigūnai.

20211111_111118.jpg
2021 11 11
Skaudi nelaimė Šventežerio miestelyje

Sėsdami prie vairo būkite atsargūs ir dėmesingi keliuose! Važiuokite tik saugiu greičiu, laikykitės reikiamo ir saugaus atstumo iki kitos transporto priemonės. Būkite apdairūs kiemuose, išvažiuodami iš šalutinio kelio, sukdami į kairę, lėtinkite važiavimo greitį prieš pėsčiųjų perėjas. Būkite atsargūs, vairuokite atidžiai, saugokit save ir kitus!

imp.png
2021 10 28
Aktuali informacija artėjant Vėlinių savaitgaliui

Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, artėjant ilgajam Visų Šventųjų ir Mirusiųjų atminimo (Vėlinių) dienos savaitgaliui, sustiprins eismo saugumo kontrolę keliuose, reguliuos transporto eismo srautus Alytaus apskrityje esančių kapinių prieigose.

K..jpg
2021 10 11
Policija įspėja: būkite atidūs pirkdami pjuvenų briketus!

Prasidėjus šildymo sezonui, gyventojai perka kietąjį kurą namų šildymui ir lengvabūdiškai perveda pinigus, neįsitikinę apie prekių ir pardavėjų tikrąjį egzistavimą. Š. m. rugsėjo mėnesį Alytaus apskrityje jau nukentėjo 6 asmenys (Prienų r. ‒ 2 piliečiai, Lazdijų r. ‒ 2 bei po vieną Alytaus r. ir Varėnoje).

Alytaus AVPK logo.png
2021 10 04
Alytaus apskrities policijos vykdytos prevencinės priemonės

Rugsėjo mėnesį, prasidėjus mokslo metams, Alytaus policijos pareigūnai dar daugiau dėmesio skiria eismo dalyvių saugumui. Atsižvelgiant į išvardintus veiksnius, Alytaus apskrities policija vykdo aktyvią eismo įvykių kontrolę ir siekia išaiškinti prioritetinius Kelių eismo taisyklių (toliau – KET) pažeidimus.

IMG_4298.JPG
2021 10 01
Alytaus apskrities policijos pareigūnai minėjo profesinę šventę!

Alytaus Šv. Angelų Sargų bažnyčioje penktadienį skambėjo gražiausi Alytaus policijos pareigūnams skirti žodžiai. Čia buvo minima Angelų sargų – Policijos diena. Ta proga pareigūnams buvo dėkota už sunkų darbą, linkėta sėkmės tarnyboje, o taip pat jų laukė ir daugybės apdovanojimų bei padėkų „lietus“ – tiems, kas pavyzdingai ir nepriekaištingai atlieka savo ...

Policijos diena_2021-visuomenei.jpg
2021 09 29
Alytaus apskrities policijos pareigūnai minės profesinę šventę!

Maloniai kviečiame atvykti į iškilmingą Policijos (Angelų sargų) dienos minėjimą. Jūsų laukiame spalio 1 d., 10 val. Alytaus Šv. Angelų sargų bažnyčioje (Savanorių g. 14) *Renginys vyks atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją ir LR Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijas.

IMG_4191.JPG
2021 09 27
Saugaus eismo tema kalba Alytaus apskrities pareigūnai

Rugsėjį daug renginių ir priemonių skirta saugaus eismo sričiai. Jaučiame pareigą tai daryti, nes situacija gatvėse ir keliuose dar nėra džiuginanti. Šiemet sausio-rugpjūčio mėn. eismo įvykiuose Alytuje  nukentėjo 32 eismo dalyviai, Alytaus rajone ‒ 47 žmonės sužeisti ir 3 žuvę.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 7 Pirmyn