Visos naujienos

Valtis.JPG
2020 05 29
Obelijos ežere rasta dingusi valtis

Sekmadienį (gegužės 24 d.) Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate gautas pranešimas dėl dingusios valties. Nukentėjusysis pasakojo, kad šeštadienį prirakino valtį su grandine ir spyna Obelijos ežere, esančiame Alytaus r., Miroslavo sen., Obelninkėlių kaime.

33.JPG
2020 05 29
Alytaus mieste ir rajone išrinktas kaimynų kaimynas

Kasmet paskutinis gegužės penktadienis yra skiriamas Europos kaimynų dienai paminėti. Kadangi šiuo metu gyvename sušvelninto karantino sąlygomis, Alytaus apskrities policijos pareigūnai nusprendė suorganizuoti Alytaus miesto ir rajono gyventojams konkursą „Kaimynų kaimynas“ ir kvietė Alytaus miesto ir rajono gyventojus nominuoti jų manymu patį šauniausią kaimyną.

Policija_tituline_foto (003).jpg
2020 05 07
Lietuvos policijos mokykla kviečia mokytis

Policininko darbas – kupinas iššūkių. Tačiau drąsus žmogus policijoje maksimaliai realizuos savo gyvenimo tikslus. Jei manai, kad gali pakeisti rytojų – prisijunk prie mūsų!

Alytus-angelas.jpeg
2020 04 30
Artėja ilgasis savaitgalis. Trumpai kaip dirbs Alytaus apskrities policija

„Nors ateinantį savaitgalį galėsime judėti be apribojimų, tačiau nereikia pamiršti, kad karantinas tęsiasi. Todėl rekomenduoju, jei tik galite nekeliauti – nekeliaukite! Situacija vis dar ypatinga ir reikalauja kuo didesnio mūsų visų supratingumo ir atsakingumo. Turime saugoti save, savo artimuosius ir aplinkinius.“, - gyventojams primena Alytaus...

sukciavimas covid.jpg
2020 04 08
Kaip išvengti sukčiavimų?

Saugokitės sukčių, kurie nepaisant susiklosčiusios situacijos dėl koronaviruso bando pasinaudoti esama padėtimi. Likite budrūs ir perspėkite senyvo amžiaus asmenis apie galimas grėsmes.  

P1.jpg
2020 03 27
Alytaus apskrities pareigūnai atkreipia piliečių dėmesį

Alytaus apskrities policijos pareigūnai kasdien sulaukia piliečių pranešimų dėl galimų karantino režimo ir saviizoliacijos pažeidimų. Pareigūnai, pirmiausia, geranoriškai įspėja ir informuoja tokius asmenis apie jų pareigas ir atsakomybę. Kitas žingsnis – protokolo už teisėtų pareigūnų reikalavimų nesilaikymą surašymas.

vinjetė.jpg
2020 03 26
Darykite viską, kad apsaugotumėte save ir savo artimuosius!

Policija primena: Parkuose ir kitose viešose erdvėse galima vaikščioti ne daugiau kaip dviem asmenims. Turime laikytis atstumo, didesnio nei 2 metrai, ir bendrauti ne ilgiau kaip 15 minučių. Prekybos ir paslaugų vietose, lankytis po vieną šeimos narį. Gyventojams viešose vietose rekomenduojama dėvėti apsaugos kaukes, respiratorius arba kitas nosį...

IMG_4046.JPG
2020 03 25
Kovojant su pandemija neužmirštas ir eismo saugumas

Šalyje paskelbus karantiną, Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato prižiūrimoje teritorijoje pradėta 11 ikiteisminių tyrimų dėl girtų vairuotojų, užfiksuota daugiau kaip pusšimtis greičio viršijimo atvejų.

99.jpg
2020 03 16
SVARBI INFORMACIJA. DĖMESIO!!!

Dėl pasaulinės COVID-19 viruso pandemijos nuo 2020 m. kovo 16 d. gyventojai bus aptarnaujami nuotoliniu būdu. Pranešimus galite teikti per policijos elektroninių paslaugų sistemą ePolicija.lt Dėl konsultacijos kreiptis el. paštu info@policija.lt telefonu +370 700 65600 arba socialinio tinklo Facebook paskyroje Lietuvos policija.

IMG_20200310_131258.jpg
2020 03 10
LAISVĖ – ŠIRDYSE, VIENYBĖ – DELNUOSE!

Lazdijų rajono savivaldybė paskelbė ypatingą iniciatyvą – Vienybės akciją, skirtą kovo 11-osios 30-mečiui paminėti. Alytaus apskr. VPK Lazdijų r. PK pareigūnai tai pat prisijungė prie šios gražios iniciatyvos ir vadovaudamasi šūkiu ,,Laisvė – širdyse, vienybė - delnuose“ savo delnus įspaudė drobėje.

28.jpg
2020 03 09
Kovo 8-ąją Alytuje– policijos reidas tik dailiosios lyties atstovėms

Sekmadienį, minint Moters dieną, Alytaus policijos pareigūnai  su  simbolinėmis dovanėlėmis rankose keliuose laukė moterų vairuotojų. Šįkart sustabdytų moterų nebuvo prašoma pateikti dokumentų, o tik palinkėta gražios dienos ir įteiktas simbolinis protokolas su pasveikinimu.

Bendra.png
2020 03 06
Bendrų veiksmų diena „Bizonas“ Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos pasienyje

Kodiniu pavadinimu „Bizonas“  įvardyta bendrų veiksmų diena š. m. kovo 4 d. įvykdyta Lietuvos, Lenkijos ir Latvijos pasienio regionuose. Suderinti veiksmai, skirti turtinių nusikaltimų išaiškinimui ir užkardymui lygiagrečiai ir suderintai vyko abiejose pasienio regionuose, bei abiejose sienos pusėse esančiose teritorijose: Lietuvos Alytaus ir...

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 7 Pirmyn