Geriausios Alytaus apskrities policijos komandos konkurso atomazga

Data

2019 06 19

Įvertinimas
1
IMG_8472.JPG

Birželio 19 d. ir 20 d. Alytaus apskr. VPK teisėjų komanda su statistais pradėjo vykdyti geriausios komandos atranką. Šešios komandos iš Alytaus apskrities policijos komisariatų pasiryžo išmėginti savo vikrumą, sumanumą, taiklumą ir profesionalumą.

Nors teorinių žinių testas skambėjo grėsmingai, tačiau tolimesnės užduotys, kaip pavyzdžiui, smurtą artimoje aplinkoje imituojanti situacija ar įvykio vietos apžiūra su netikėta žurnalistų ataka, padėjo įsijausti į žaidimą. Vairavimo ir šaudymo rungtys su netikėtais elementais taip pat tapo ne menku iššūkiu.

Tarsi vyšnaitė ant torto buvo kitą dieną organizuota orientacinė rungtis su įvairiais nurodymais ir užduotimis, kurias reikėjo įvykdyti kartu su komanda, pasinaudojant turima įranga (kelti svorį su virve, nupjauti spyną ir pan.).

Būtent antrosios dienos rungtis ir sumaišė kortas rezultatų lentelėje. Ketvirtadienio popietę, suskaičiavus visus surinktus taškus, buvo paskelbti laimėtojai. Pasak Alytaus apskr. VPK viršininko Alvydo Jurgelevičiaus: „Konkurse nebuvo pralaimėjusių, visi veikė kaip vieninga komanda ranka rankon. Ši patirtis yra neįkainojama ir tikimės, kad šis pirmąkart organizuotas konkursas bus organizuojamas ir kitais metais bei susilauks dar didesnio susidomėjimo.“

Pagal dviejų dienų rezultatus buvo išskirtos trys geriausio komandos:

  • Pirmoji vieta atiteko Druskininkų PK komandai.
  • Antroje vietoje šypsosi Alytaus apskr. VPK komanda.
  • Trečioje vietoje yra Birštono PK

Sveikiname geriausius ir visiems linkime sėkmės darbuose.